Informacje Prawne

Klauzula o wyłączeniu odpowiedzialności

Celem strony internetowej Powiatu Bolesławieckiego jest publikacja informacji o działalności Starostwa Powiatowego oraz jednostkach podległych. Staramy się udostępniać aktualne i rzetelne dane. W przypadku wystąpienia jakichkolwiek błędów, wprowadzamy poprawki. Starostwo Powiatowe nie ponosi jednak żadnej odpowiedzialności za informacje znajdujące się na tej stronie internetowej. Starostwo nie ponosi również odpowiedzialności za problemy, będące wynikiem korzystania z tej strony internetowej lub innych zewnętrznych portali, do których ta strona się odwołuje.

Nie możemy zagwarantować, że teksty dokumentów udostępnionych on-line są identyczne z oficjalnie przyjętą wersją. Prawnie wiążące są teksty dokumentów dostępne w Biurze Rady Powiatu Bolesławieckiego.

Prawo autorskie

Reprodukcja materiałów tekstowych jest możliwa za podaniem źródła.

W periodykach drukowanych jako źródło należy umieścić adres strony:

• www.powiatboleslawiecki.pl

W przypadku publikacji tekstu na stronie internetowej jako źródło należy umieścić kod:

Reprodukcja materiałów multimedialnych wymaga pisemnej zgody Starostwa. Powyższe postanowienia obowiązują od 26 lutego 2007.